Rejestracja Logowanie
Bardzo ważny komunikat!!   Napisane przez Administratorka dnia styczeń 23 2015 13:41:30

OgłoszeniaSzanowni Państwo,
W dniu 26.01.2015r. od godz. 8.00 w wyniku awarii zostanie wstrzymana dostawa ciepła do budynku przedszkola.

Termin ponownego włączenia przewidywany jest w dniu 26.01.2015r. do około godz. 22.00.

Wszelkie pytania prosimy kierować do dyrektora, z którym dostawca ciepła jest w stałym kontakcie. Ze względu na sezon zimowy, pragniemy Państwa zapewnić, że pracownicy Dalkii Warszawa dokładają wszelkich starań, aby awaria została możliwie jak najszybciej usunięta.

Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności.

UWAGA!!   Napisane przez Administratorka dnia styczeń 05 2015 10:54:49

OgłoszeniaDRODZY RODZICE!

Od stycznia 2015r zaczynamy nowy sposób naliczania pobytu dziecka w Przedszkolu - za pomocą kart magnetycznych.
Będą Państwo zobowiązani do odbijania "przyjścia" i "wyjścia" dziecka z przedszkola w czytniku, który znajduje się obok domofonu. Kartę odbija się poprzez umieszczenie jej w otworze znajdującym się w białej ramce.
Na każde dziecko przypada 1 karta z imieniem i nazwiskiem - ta karta jest bezpłatna. Można zamówić kolejne, ale już płatne przez rodzica.
Karty umieszczone są w kieszonkach znajdujących się na tablicach grup w korytarzu wejściowym ( tam gdzie znajduje się kącik ze zwierzątkami).

ZASADY KORZYSTANIA Z KART:
1. Karty odbijamy podczas przyjścia i wyjścia dziecka z przedszkola.
2. Karty odbija dorosły.
3. Nie zabieramy kart do domu, zostają one w przedszkolu.
4. Nieodbicie karty podczas wyjścia dziecka z przedszkola skutkuje naliczeniem opłaty za pobyt do godz. 17.30.
5. Za zgubioną lub zniszczoną kartę, rodzice ponoszą koszt dorobienia następnej karty.
Wraz z kartami otrzymują Państwo dostęp do indywidualnych kont rodziców. Adres strony i hasło dostępu znajdują się u dyrektora do odbioru osobistego. Mają Państwo możliwość zmiany hasła dostępu , na własne.

LICZYMY NA OWOCNĄ I BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ.

Uwaga!   Napisane przez Administratorka dnia wrzesień 26 2014 14:21:35

Ogłoszenia

Informujemy, że psycholog przedszkolny, Pani Janina Królak, będzie nieobecna do 23 października br. z powodu choroby.

Podziękowania   Napisane przez Administratorka dnia wrzesień 25 2014 14:58:16

Dni otwarteSerdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w tegorocznych obchodach Święta Pieczonego Ziemniaka.

Przede wszystkim pragniemy podziękować Rodzicom, którzy dzielnie pomagali w organizowaniu imprezy - przygotowywali loterię, piekli ciasta, pracowali na naszych stoiskach. To dzięki Wam podczas imprezy nie zabrakło radości i uśmiechu.

Szczególne podziękowania za bezinteresowną pomoc i uatrakcyjnienie naszego pikniku kierujemy do Pani Sylwii Szotyńskiej, Pana Cezarego Król oraz dla Państwa Moniki i Marka Janas (http://www.skaczace-pilki.pl/).

Harmonogram imprez 2014/2015   Napisane przez Administratorka dnia wrzesień 16 2014 11:42:52

OgłoszeniaHarmonogram - imprez kulturalnych 2014/2015:

9 października - Warsztaty Balonowe
11 grudnia - "Zimowa opowieść" - teatrzyk i spotkanie z św. Mikołajem
15 stycznia - "Dwa pingwinki Pink i Punk" - teatrzyk
13 luty - Brazylijskie rytmy - bal karnawałowy
31 marca - "Bajka o grającym drzewie" - teatrzyk
21 kwietnia - "Cesarski słowik" - teatrzyk
6 maja - "Balonowe Bajki"
10 czerwca - "Wiosna tańczy z latem" - koncert

Zapraszamy wszystkie nasze przedszkolaki!

baner 468x60

Aktualnie online : 1 gosci Uytkownikw online: 0 Lacznie: 159 uytkownikw