Rejestracja Logowanie
Rekrutacja 2015/2016   Napisane przez Administratorka dnia luty 20 2015 15:30:36

OgłoszeniaNiedługo rozpocznie się rekrutacja na rok szkolny 2015/2016. Zachęcamy do zapoznania się zasadami, kryteriami i harmonogramem rekrutacji (linki poniżej).

> Harmonogram rekrutacji

> Zasady rekrutacji

> Kryteria rekrutacji

> Kryteria dochodu na osobę w rodzinie kandydata

Dzień Otwarty   Napisane przez Administratorka dnia luty 19 2015 12:42:41

Z myślą o maluszkach z rocznika 2012, które w przyszłym roku dołączą do grona naszych przedszkolaków organizujemy Dzień Otwarty.

7 marca w godzinach 1000 - 1200 serdecznie zapraszamy dzieci i Rodziców, pragnących miło spędzić sobotnie przedpołudnie. Przygotowaliśmy wiele atrakcji! Będzie to także doskonała okazja do poznania naszej oferty, zwiedzenia przedszkola, rozmowy z Dyrektorem i nauczycielkami. Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu podjęcie decyzji o wyborze naszej placówki.

Prosimy o przyniesienie kapci na zmianę (dla dzieci i dla siebie) i dobrego humoru.

Bardzo ważny komunikat!!   Napisane przez Administratorka dnia styczeń 23 2015 13:41:30

OgłoszeniaSzanowni Państwo,
W dniu 26.01.2015r. od godz. 8.00 w wyniku awarii zostanie wstrzymana dostawa ciepła do budynku przedszkola.

Termin ponownego włączenia przewidywany jest w dniu 26.01.2015r. do około godz. 22.00.

Wszelkie pytania prosimy kierować do dyrektora, z którym dostawca ciepła jest w stałym kontakcie. Ze względu na sezon zimowy, pragniemy Państwa zapewnić, że pracownicy Dalkii Warszawa dokładają wszelkich starań, aby awaria została możliwie jak najszybciej usunięta.

Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności.

UWAGA!!   Napisane przez Administratorka dnia styczeń 05 2015 10:54:49

OgłoszeniaDRODZY RODZICE!

Od stycznia 2015r zaczynamy nowy sposób naliczania pobytu dziecka w Przedszkolu - za pomocą kart magnetycznych.
Będą Państwo zobowiązani do odbijania "przyjścia" i "wyjścia" dziecka z przedszkola w czytniku, który znajduje się obok domofonu. Kartę odbija się poprzez umieszczenie jej w otworze znajdującym się w białej ramce.
Na każde dziecko przypada 1 karta z imieniem i nazwiskiem - ta karta jest bezpłatna. Można zamówić kolejne, ale już płatne przez rodzica.
Karty umieszczone są w kieszonkach znajdujących się na tablicach grup w korytarzu wejściowym ( tam gdzie znajduje się kącik ze zwierzątkami).

ZASADY KORZYSTANIA Z KART:
1. Karty odbijamy podczas przyjścia i wyjścia dziecka z przedszkola.
2. Karty odbija dorosły.
3. Nie zabieramy kart do domu, zostają one w przedszkolu.
4. Nieodbicie karty podczas wyjścia dziecka z przedszkola skutkuje naliczeniem opłaty za pobyt do godz. 17.30.
5. Za zgubioną lub zniszczoną kartę, rodzice ponoszą koszt dorobienia następnej karty.
Wraz z kartami otrzymują Państwo dostęp do indywidualnych kont rodziców. Adres strony i hasło dostępu znajdują się u dyrektora do odbioru osobistego. Mają Państwo możliwość zmiany hasła dostępu , na własne.

LICZYMY NA OWOCNĄ I BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ.

Uwaga!   Napisane przez Administratorka dnia wrzesień 26 2014 14:21:35

Ogłoszenia

Informujemy, że psycholog przedszkolny, Pani Janina Królak, będzie nieobecna do 23 października br. z powodu choroby.

baner 468x60

Aktualnie online : 1 gosci Uytkownikw online: 0 Lacznie: 159 uytkownikw